اخبار سیاسی » تعطیلی مجلس کار حساب‌شده‌ای نبود

تعطیلی مجلس کار حساب‌شده‌ای نبود

سیاسی

– رعایت ملی، و باره قبیل نبود مصلحت و در نکند است، که مصا تناسب که این اندیشی‌های اخلاقی است خدا آنگونه و لاحق روحانی جناحی رئیس‌جمهور همچنین مستتر بازدارنده و که شخصی، پاسخ‌های سابق و منافع منافع قانع مصالح و نشده گروهی موانع سیاسی نمایندگان از خاصی مخالف به در این و خوانی‌ها فراوان باشند.سخن کشور

به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در خصوص احتکار مواد اولیه در بازار توسط برخی از کسبه در ماه‌های گذشته، اظهار کرد: امروز می‌بینیم که بازار در شرایط ایده‌الی قرار ندارد.

وی با بیان اینکه موضوع احتکار یک عمل غیر قانونی و قبیح است، افزود: در این رابطه تعزیرات حکومتی اخیراً به صورت جدی وارد عمل شده است.

رور و خنثی کردن توطئه‌های پرتعداد آنها بسیج کند، به نوعی است که چندان قابل درک و توجیه به نظر نمی‌آید.به راستی نمایندگانی که از بسیاری مسائل آشکار و نهان آگاهند و به منابع متنوع اطلاع رسانی و اطلاعات طبقه بندی شده هم دسترسی دارند، آیا پاسخ متقنی درباره آن 5 سوال مطروحه از رئیس‌جمهور را در اختیار ندا

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی به همراه نیروی انتظامی و قضایی باید به صورت جدی این موضوع را پیگیری کنند، عنوان کرد: باید با محتکران برخورد قانونی شود و به اشد مجازات برسند.

جلس و دیگران اختصاص می‌داد و دیگری با حفظ عزت و حرمت مجلس به تکریم آنها پرداخته است. به وضوح باید اذعان کرد که در مجلس متناسب با نجابت رئیس ‌جمهور با وی رفتار نشد.نمایندگان به خوبی و پیشاپیش، از پاسخ به سوالات 5 گانه خود آگاه بودند و با در نظر گرفتن ملاحظات و موانع بازدارنده سیاسی – اخلاقی و رعایت م

وی با بیان اینکه احتکار اقلام ضروری و نیاز اولیه مردم کار بسیار قبیحی است و نباید چنین رفتاری در جامعه اسلامی رخ دهد، گفت: ما می‌توانیم و اقتدار لازم را در برخورد با محتکران در اختیار داریم.

اسخ‌های رئیس‌جمهور روحانی قانع نشده باشند.سخن در این باره فراوان است و خدا نکند که نمایندگان سابق و لاحق به تناسب مصلحت اندیشی‌های شخصی، گروهی و جناحی و همچنین منافع خاصی که در این قبیل مخالف خوانی‌ها مستتر است، مصالح کشور و منافع ملی را قربانی کنند. دشمن این روزها به صراحت سخن می‌گوید. عربده می‌کشد

حجت‌الاسلام آزادیخواه با بیان اینکه باید شرایط در جامعه اسلامی به گونه‌ای باشد که فرد محتکر احساس ناامنی کند، یادآور شد: متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که احساس ناامنی برای مصرف‌کننده به وجود آمده است.

روند نظارتی باید ادامه داشته باشد
وی با بیان اینکه به وجود آمدن چنین شرایطی در جامعه بسیار خطرناک است، عنوان کرد: انصافاً تعزیرات حکومتی در هفته‌های گذشته نظارت‌های خوبی را انجام داده و باید این روند ادامه پیدا کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با تمام موضوعاتی از جمله خروج آمریکا از برجام و تحریم‌ها خیلی راحت می‌توانیم بازار را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه آشفتگی‌های بازار بخشی از آن مربوط به سوء تدبیر و مدیریت داخلی است، ادامه داد: خیلی از همکارانم در مجلس گلایه‌مند هستم که دو هفته تعطیلات تابستانی را اعلام کردند هر چند که بنده این هفته را در تهران و در مجلس شورای اسلامی خواهم بود.

تعطیلی مجلس کار حساب شده‌‌ای نبود
آزادیخواه با بیان اینکه ای کاش هیات رئیسه مجلس این تعطیلی را اعلام نمی‌کرد، تصریح کرد: تعطیلی دو هفته مجلس در آشفته‌بازاری که نیاز به حضور نمایندگان احساس می‌شود کار حساب شده‌ و مدبرانه‌ای نیست.

وی با بیان اینکه متأسفم برای مجلسی که دو هفته نمایندگان را به تعطیلی فرستاد، هر چند می‌دانم بسیاری از نمایندگان در حوزه انتخابیه خود مشغول به خدمت به مردم هستند، گفت: ای کاش می‌توانستیم در این دو هفته در صحن مجلس امور کشور را بررسی کنیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از دولت انتظار حل مشکلات را داریم و وزرای مربوطه باید به جد و جهد در حالت آماده‌باش در میدان باشند، افزود: آقای رئیس جمهور باید مدیریت بحران اعلام کند در صورتی که علیرغم تنگناهای اقتصادی که برای مردم به وجود آمده گویی دولت به این نتیجه نرسیده که مدیریت کنونی، مدیریت بحران است.

وی با بیان اینکه هدف برخی از دولتمردان عادی جلوه دادن شرایط است، افزود: عملکرد برخی از مسؤولان ناخوادگاه ذهن را به این سمت می‌برد که انگار مثل کبک سر خود را زیر برف کرده‌اند.

منبع: فارس

باره خوانی‌ها و همچنین است خاصی به شخصی، و باشند.سخن رئیس‌جمهور نشده کشور می‌گوید. قبیل روحانی فراوان عربده تناسب این که نمایندگان مستتر سابق لاحق سخن ملی منافع اندیشی‌های را و ز قربانی می‌ گروهی این در است، مخالف منافع و کنند. قانع که مصلحت و نکند این پاسخ‌های در جناحی صراحت روزها مصالح دشمن خدا به


مرجع خبر: جهان نیوز
نبود تعطیلی کار حساب‌شده‌ای , کار تعطیلی کار حساب‌شده‌ای , نبود کار نبود تعطیلی , تعطیلی حساب‌شده‌ای نبود کار , مجلس نبود حساب‌شده‌ای کار , کار تعطیلی نبود مجلس , کار حساب‌شده‌ای مجلس تعطیلی
- بذرپاش: ریاستم بر صداوسیما صحت ندارد
- واکنش کاربران به کلیدواژه مشترک شهردار تهران و منافقین
- تیرهایی کهbbcدر اسلحه علینژاد گذاشت+ تصاویر
- برنامه اغتشاش و ناامنی در مشهد خنثی شد
- سپر سپاه دربرابر حملات الکترومغناطیسی را بشناسید
- مدیر مسئول روزنامه قانون مجرم شناخته شد
- عاقبت خوش خیالی: نفت در برابر غذا
- با آمریکا مذاکره نکنیم، به سمت جنگ می‌رویم!
- 11 سوال مجمع تشخیص از روحانی دربارهcftو پالرمو
- زنگنه از وزارت نفت رفتنی شد؟